Morgans - Najnowsze trendy mody fryzjerskiej

Jak używać produktów przyciemniających włosy?

obrazek

1. Jak działają produkty przyciemniające włosy firmy Morgan's?

Aktywne składniki naszych produktów łączą się ze sobą oraz z samymi włosami, które pod wpływem ciepła i światła słonecznego stopniowo przyciemniają się.

2. Jak ich używać?

Zawsze postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Przed pierwszym użyciem upewnij się, że twoje włosy są czyste i suche. Nałóż produkt na miejsca, które chcesz przyciemnić i przeczesz włosy.

3. Jak często powinienem ich używać?

Przy pierwszym użyciu raz lub dwa razy dziennie. Kiedy twoje włosy osiągną pożądany odcień, wystarczy użyć produktu dwa lub trzy razy w tygodniu, aby utrzymać nowy kolor włosów.

4. Jak często powinienem myć włosy szamponem Morgan’s?

Kiedy zaczynasz używać produktu, zalecamy mycie włosów tylko raz lub dwa razy w tygodniu, dzięki czemu proces przyciemniania naprawdę zacznie działać. Kiedy osiągniesz pożądany kolor, możesz myć szamponem tak często, jak zechcesz.

5. Jak szybko zobaczę wyniki?

Zwykle w ciągu dwóch do trzech tygodni, ale będzie to zależeć od temperatury i ilości światła słonecznego. Szybkość ciemnienia może również zależeć od porowatości włosów. Im bardziej porowate są Twoje włosy, tym szybciej zadziałają nasze produkty. Włosy mniej porowate ciemnieją dłużej, podobnie jak rozproszona siwa.

6. Czy można przyspieszyć proces ciemnienia?

Proces przebiega szybciej w ciepłym świetle słonecznym lub przy użyciu suszarki do włosów.

7. Czy mogę zachować trochę siwych włosów?

Tak – niektórzy wolą zachować trochę siwizny, szczególnie na skroniach. W takim przypadku nie nakładaj naszych produktów na obszar, gdzie chcesz zachować siwiznę. Rozczesz włosy normalnie, aby kolory naturalnie się ze sobą łączyły.

8. Czy produkty Morgan's się zmyją lub spłyną?

Nie - nasze produkty mają trwały kolor, który można usunąć jedynie poprzez rozjaśnienie. Jednak zaprzestając używania produktów przyciemniających pozwolisz, aby kolor „odrósł”, a twoje włosy powrócą do siwizny.

9. Zauważyłem, że pomada przyciemniająca włosy ma inny kolor, czy wpłynie to na działanie?

Nie - nie wpłynie to na wydajność i nie ma wpływu na proces przyciemniania. Usunęliśmy z formuły niektóre barwniki, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd bez sztucznych barwników.

10. Czy mogę używać innych produktów do pielęgnacji w tym samym czasie?

Nie polecamy tego, zwłaszcza w pierwszych tygodniach. Jednak gdy Twoje włosy osiągną pożądany kolor, możesz użyć innych produktów.

11. Czy moja skóra zostanie poplamiona?

Nie, ale tak jak w przypadku wszystkich produktów kosmetycznych i toaletowych, zalecamy mycie rąk po użyciu bądź używanie rękawiczek.

12. Czy pływanie wpłynie na kolor?

Częste pływanie może spowolnić początkowy proces ciemnienia, a po uzyskaniu pożądanego koloru może również nieco rozjaśnić włosy. Jeśli tak się stanie, po prostu zwiększ ilość produktów Morgan's, których używasz i częstotliwość, z jaką je stosujesz.

13. Czy mogę używać tych produktów do przyciemnienia brody lub wąsów?

Nie zalecamy stosowania produktów Morgan’s na brodzie, wąsach, brwiach czy rzęsach.

14. Czy mogę równolegle stosować inne produkty do koloryzacji, np. płukanki?

Nie – nie należy stosować jednocześnie dwóch różnych produktów zawierających różne składniki aktywne. Może to powodować nietypowe kolory lub nietypowe odcienie. 

15. A jeśli wcześniej farbowałam włosy?

Pozwól, by odrosły Twoje naturalne włosy. Dokładnie umyj włosy szamponem i nałóż Morgan's tylko na naturalne włosy i nie przeczesuj w miejsca, które były wcześniej farbowane lub zabarwione.

16. Czy produkty do przyciemniania siwizny Morgan's wspomagają wzrost włosów?

Nie – ale dzięki przywróceniu naturalnego koloru włosy będą wyglądały na zdrowsze.

17. Czy produkty do przyciemniania siwizny zniszczą moje włosy?

Nie - nasze produkty nie zawierają żrących chemikaliów, które mogą wysuszać lub uszkadzać włosy. W rzeczywistości olejki i inne składniki ochronią twoje włosy przed wysuszeniem i uszkodzeniem.

18. Czy mogę zrobić trwałą lub prostowanie keratynowe podczas korzystania z produktów przyciemniających siwiznę?

Tak, ale prosimy o przestrzeganie następujących instrukcji:
Nie używaj produktów Morgan's przez 10-14 dni przed zabiegiem trwałej ondulacji lub prostowania. Upewnij się, że twoje włosy są dokładnie umyte. Większość neutralizatorów dostarczanych z tymi produktami zawiera nadtlenek wodoru, który może rozjaśnić lub usunąć kolor z włosów, a czasami powodować dziwne kolory lub odcienie. Nigdy nie używaj produktu, który zawiera nadtlenek wodoru, podczas korzystania z produktów przyciemniających siwizę Morgan's. Powiedz swojemu fryzjerowi, że używasz Morgansa i upewnij się, że używa neutralizatora zawierającego bromian sodu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie decyduj się na zabieg.

19. Czy produkty Morgan's są bezpieczne w użyciu?

Tak - są całkowicie bezpieczne, gdy są używane zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Wszystkie produkty firmy Morgan's są w pełni zgodne z wymogami brytyjskich przepisów dotyczących bezpieczeństwa produktów kosmetycznych z 2008 r., dyrektywy Unii Europejskiej w sprawie kosmetyków 76/768/EWG z 2008 r. (z późniejszymi zmianami) oraz amerykańskich przepisów dotyczących żywności i leków. Ponadto zostały przebadane przez niezależnych wykwalifikowanych rzeczoznawców bezpieczeństwa i certyfikowane jako bezpieczne w użyciu.